Menu
Sepetim

Hakımızda

HAKKIMIZDA

   TONER MERKEZİ  / POSEYDON TEKNOLOJİ 


Kurumsal teknolojiye hizmet amacıyla kurulduğumuz 2008 yılından günümüze her geçen gün sayısı artan mutlu müşteri profiliyle hizmet alanlarımızı arttırarak ve sunduğumuz iş hizmetlerini geliştirerek çözüm bekleyen müşterilerimize doğru ve güvenli teknolojiyi sunmaktayız.

Şirketimiz 2008 yılında şahıs şirketi olarak, baskı malzemeleri, fotokopi  / yazıcı sarf malzemeleri satış ve servis hizmetiyle kuruldu. Sektöründe devleşen ve öncü firma haline gelen  poseydon Teknoloji olarak üstün kaliteli hizmetiyle her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek günümüze kadar süre geldi. Poseydon teknoloji firmamız hâlen müşteri memnunuyeti önceliklidir ilkesi ile halen faaliyetine devam etmektedir.

2015 yılında kurduğu E-Ticaret firmalarıyla bugün internet üzerinden yüksek bir satış hacmi ile 2017 yılını 73.000 adet kargo çıkışıyla kapatmıştır. Günümüzün en büyük giderlerinden olan zaman kaybı ve personel maliyetlerini minimize ederek, E-ticaret sektöründeki müşterilerinin karşılaşabileceği tüm problemleri ve ihtiyaçları önceden tecrube ettiği için müşterilerine kolaylıkla çözüm sunmaktadır.

2017 ilk çeyreğinde Poseydon Teknoloji Güvenlik Sistemleri ( Güvenlik Kamerası, Alarm Sistemleri, PDKS Personel Devam Kontrol Sistemleri, Network Altyapı Hizmetleri v.b ) ve  Güç Sistemleri ( Kesintisiz Güç Kaynakları, UPS, Akü, Satış ve Satış Sonrası Hizmetler ) iştiraklerini de kurarak personel sayısını ve hizmet verdiği sektörleri arttırmıştır. Poseydon Teknoloji son dönemde bilişim sektöründe sıkıntıları giderme konusuna odaklanarak, üreterek, inovasyonu’nu hâlen geliştirmektedir. 

POSEYDON TEKNOLOJİ HANGİ SEKTÖRLERDE, HANGİ HİZMETLERİ VERİYOR?

  • Fotokopi Makinesi, Yazıcı Satışı ve Satış Sonrası Teknik Servis
  • Fotokopi Makinesi, Yazıcı Yedek Parça ve Sarf Malzeme ( Toner, Kartuş, Şerit v.b. ) Satışı
  • Web Tasarım/Yazılım, Grafik Tasarım Hizmetleri, SEO, E-Marketing, Google Adwords, Sosyal Medya, Kurumsal Kimlik vb.
  • Güvenlik Sistemleri ve Personel Takibi, Güvenlik Donanımları ve Yazılımları
  • OEM ve Yazılım Satışları
  • AKÜ, UPS ve Kesintisiz Güç Kaynakları
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.